İnstagram Takipçi Satın Al!
20 TL
İSTANBUL (AVR) / /
İlan No
3009
İlan Tarihi
04 Ocak 2019


Açıklama


 Five Sosyal Medya olarak Türkiye'nin en iyi sosyal medya danışmanlık hizmetini sağlıyor. Sosyal medya hesabınızın geliştirilmesine katkı sağlıyoruz. 

İşletme veya kişisel hesabınıza güvenli bir şekilde takipçi, beğeni, izlenme ve etkileşim hizmeti sağlıyoruz. Ayrıca hesabınızı geliştirmeniz için ücretsiz olarak bilgiler paylaşıyoruz. 


Günümüzde sosyal medya platformları o kadar geliştiki bir çok işletme ve bireysel hesaplar sosyal medya üzerinden ürün satmakta ve reklam vermektedir.

Ancak müşterilerinize güven verebilmeniz için müşterinin dikkat ettiği bazı kriterler vardır. Bunlardan 

1) Takipçi Sayısı

2) Beğeni ve yorum oranı

1) Takipçi Sayısı: Yapılan araştırmalar ve anketler göstermektedir ki takipçi sayısı 5000 in üzerinde olan işletme hesapları ziyaretçilerine daha iyi güven sağladığı ve daha  çok yeni takipçi kazandığı yönündedir. Yani hesabınıza aktif Türk takipçiler satın alarak hem müşteri porföyünüzü geliştirebilir hemde kolayca yeni müşteriler kazanabilirsiniz.

2) Beğeni Sayısı: İnstagram beğeni satın al servisi ile ister geçmiş paylaşımlarınıza ister gelecekte yapacağınız paylaşımlara istediğiniz kadar beğeni satın alabilirsiniz. Aylık otomatik beğeni servisleri 30 gün boyunca yapacağınız her paylaşıma tamamen aktif ve türk kullanıcılardan otomatik beğeni sağlar. Bu beğeniler ayrıca etkileşim etkili olduğundan videolarınızın keşfete düşmesini ve resimlerinizin başlıcalar arasında görünmesini etiketler de en üstte görünmesini sağlar. Bu sayede hesap içi etkileşim artar ve daha çok müşteri kazanırsınız.

detaylı bilgi için Web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

www.fivesosylamedya.com
50
kişi tarafından görüntülenmiştir

İlan Hakkında Yapılan Yorumlar
İlana ait yorum bulunmamaktadır

Benzer İlanlar